Osób online: 1

Tapetyna telefon

Menuglówne

Dzwonki

Partnerzy

 • szkolenia bhp łódź
 • firma centrum bhp jarosław słaby prowadzi kompleksowe szkolenia z zakresu na terenie miasta łódź ale także całej polski celem takich szkoleń
 • birety
 • Dzięki laminacji biret uzyskuje poza dodatkową sztywnością i elegancki wygląd.
  biret.edu.pl

  Jak pobrać ?

  Tapety:


  1. Jeśli mamy możliwość podłączenia telefonu komórkowego do naszego komputera wybieramy interesującą nas kategorię (link), klikamy w miniaturkę interesującej nas tapety, a następnie z otwartej podstrony zapisujemy ją na dysk twardy. Teraz wystarczy już tylko wysłać ją na nasz telefon komórkowy.


  2. Drugim sposobem jest kliknięcie odnośnika Wyślij tapetę na telefon znajdującego się bezpośrednio pod tapetą. Postępując zgodnie ze wskazówkami otrzymujemy sms`em link z którego za pośrednictwem WAP pobieramy tapetę.  Dzwonki:


  1. Jeśli mamy możliwość podłączenia telefonu komórkowego do naszego komputera, wybieramy kategorię (midi lub mp3) i pobieramy interesujący nas dzwonek. Jest on skompresowany w formacie *.rar, więc musimy go rozpakować. Następnie wysyłamy rozpakowany dzwonek na nasz telefon komórkowy.

  2. Polecamy również darmowy program do konwersji plików muzycznych, dzięki któremu możemy wybierać fragmenty utworu i zapisywać je w formacie który obsługuje nasz telefon. Dodatkowo program pozwala na wysłanie na serwer stworzonego dzwonka i pobranie go telefonem za pomocą WAP.  W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy na forum.


  Losowatapeta

  Reklama

  Strona zostala wygnerowana w 0.0430 sekund. Zapytan do bazy: 15.