Osób online: 1

Tapetyna telefon

Menuglówne

Dzwonki

Partnerzy

Jak pobrać ?

Tapety:


1. Jeśli mamy możliwość podłączenia telefonu komórkowego do naszego komputera wybieramy interesującą nas kategorię (link), klikamy w miniaturkę interesującej nas tapety, a następnie z otwartej podstrony zapisujemy ją na dysk twardy. Teraz wystarczy już tylko wysłać ją na nasz telefon komórkowy.


2. Drugim sposobem jest kliknięcie odnośnika Wyślij tapetę na telefon znajdującego się bezpośrednio pod tapetą. Postępując zgodnie ze wskazówkami otrzymujemy sms`em link z którego za pośrednictwem WAP pobieramy tapetę.Dzwonki:


1. Jeśli mamy możliwość podłączenia telefonu komórkowego do naszego komputera, wybieramy kategorię (midi lub mp3) i pobieramy interesujący nas dzwonek. Jest on skompresowany w formacie *.rar, więc musimy go rozpakować. Następnie wysyłamy rozpakowany dzwonek na nasz telefon komórkowy.

2. Polecamy również darmowy program do konwersji plików muzycznych, dzięki któremu możemy wybierać fragmenty utworu i zapisywać je w formacie który obsługuje nasz telefon. Dodatkowo program pozwala na wysłanie na serwer stworzonego dzwonka i pobranie go telefonem za pomocą WAP.W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy na forum.


Losowatapeta

Reklama

Strona zostala wygnerowana w 0.0164 sekund. Zapytan do bazy: 15.