Osób online: 5

Tapetyna telefon

Menuglówne

Dzwonki

Partnerzy

Piękne krajobrazy

Zapraszamy do naszej galerii pięknych krajobrazów. Poniżej przedstawiamy przykładowe tapety, a także linki do całych albumów:krajobraz


krajobraz


krajobraz


krajobraz


krajobraz


krajobraz


Więcej tapet o tej tematyce w rozmiarach: 128x160, 176x220 i 240x320


Doładowania telefonu przez internet

Dodano dnia: 08 May 2008 ˇ 0 Komentarzy ˇ 4283 Czytań ˇ Drukuj

Dzięki współpracy z firmą Unikupon uruchomiliśmy na stronie doładowania telefoniczne. Od tej pory klikając na link znajdujący się w menu po lewej stronie (Doładuj telefon) otrzymacie dostęp do systemu, dzięki któremu będziecie mogli uzupełnić swoje konto w kilka chwil - bez wychodzenia z domu.


Usługa dostępna jest dla każdego polskiego operatora komórkowego, a dzięki dużej liczbie sposobów płatności szeroko dostępna i bardzo wygodna.

Życzenia Wielkanocne

Dodano dnia: 20 March 2008 ˇ 0 Komentarzy ˇ 6575 Czytań ˇ Drukuj

Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych osób szczerze życzy zespół mobilnetapety.pl

Sklep z akcesoriami GSM

Dodano dnia: 08 February 2008 ˇ 0 Komentarzy ˇ 3641 Czytań ˇ Drukuj

Jako, że tematyka naszego serwisu oparta jest o telefonię komórkową, postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę. Kilka dni temu został oficjalnie otwarty sklep GSM: www.sklep.mobilnetapety.pl, gdzie możecie znaleźć wiele ciekawych akcesoriów i gadżetów. Znajdują się tam m.in. karty pamięci, kable USB, pokrowce, zestawy słuchawkowe i samochodowe Bluetooth czy konsole samochodowe.


Serdecznie zapraszamy.

Duża aktualizacja galerii

Dodano dnia: 28 January 2008 ˇ 0 Komentarzy ˇ 5406 Czytań ˇ Drukuj

Przez ostatni miesiąc przeprowadziliśmy dużą aktualizację, uzupełniając m.in. tapety ze zwierzętami, krajobrazami i kosmosem. W dniu dzisiejszym zbór liczy już 3155 tapet.


W kolejnych tygodniach mamy zamiar uzupełnić działy muzyka, film i gry.

Świąteczne tapety

Dodano dnia: 15 December 2007 ˇ 0 Komentarzy ˇ 6477 Czytań ˇ Drukuj

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia specjalnie na tą okazję dodaliśmy kilkaset nowych tapet o tej tematyce:


128x160 - Świąteczne
176x220 - Świąteczne
240x320 - Świąteczne


Korzystając z okazji pragniemy złożyć wszystkim odwiedzającym nasz portal najserdeczniejsze życzenia, dużo sukcesów, radości, uśmiechów. Niech ten cudowny pełen radości czas Świąt przyniesie wiele szczęścia i radości, a Nowy Rok spełni najskrytsze marzenia.

Nowa domena

Dodano dnia: 24 November 2007 ˇ 0 Komentarzy ˇ 2288 Czytań ˇ Drukuj

Od dzisiejszego dnia strona dostępna jest pod nowym adresem: www.mobilnetapety.pl. Już niedługo nowa wrzuta tapet i dzwonków.


Dobiegła końca konfiguracja strony na nowym serwerze. Rejestracja jak i reszta działów funkcjonuje już poprawnie.

Informacja

Dodano dnia: 17 November 2007 ˇ 0 Komentarzy ˇ 2983 Czytań ˇ Drukuj

Z przykrością informujemy, że musieliśmy ograniczyć dostęp do plików, dzwonki można pobrać dopiero po zalogowaniu. Powodem tego jest wciąż rosnąca popularność strony, z czego bardzo się cieszymy. Jednak wykupiony serwer coraz gorzej sobie z tym radzi. Postaramy się jak najszybciej usunąć tą niedogodność.


Przypominamy również aby podczas rejestracji podawać prawdziwy adres e-mail ponieważ jest on wymagany przy aktywacji konta.AKTUALIZACJA:
Download został już przywrócony dla wszystkich, jednak w najbliższych tygodniach mogą wystąpić krótkotrwałe problemy z dostępem.

Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Losowatapeta

Reklama

Strona zostala wygnerowana w 0.0152 sekund. Zapytan do bazy: 22.