Osób online: 1

Tapetyna telefon

Menuglówne

Dzwonki

Partnerzy

  • osuszanie budynków warszawa
  • Gwarancja najlepszej ceny i jakości usług?. Profesjonalne osuszanie ! Szybkie i bezpłatne oględziny? Zadzwoń do nas 799 978 679
    optimal-osuszanie.pl

    Piękne krajobrazy

    Zapraszamy do naszej galerii pięknych krajobrazów. Poniżej przedstawiamy przykładowe tapety, a także linki do całych albumów:    krajobraz


    krajobraz


    krajobraz


    krajobraz


    krajobraz


    krajobraz


    Więcej tapet o tej tematyce w rozmiarach: 128x160, 176x220 i 240x320


    Doładowania telefonu przez internet

    Dodano dnia: 08 maj 2008 ˇ 0 Komentarzy ˇ 4085 Czytań ˇ Drukuj

    Dzięki współpracy z firmą Unikupon uruchomiliśmy na stronie doładowania telefoniczne. Od tej pory klikając na link znajdujący się w menu po lewej stronie (Doładuj telefon) otrzymacie dostęp do systemu, dzięki któremu będziecie mogli uzupełnić swoje konto w kilka chwil - bez wychodzenia z domu.


    Usługa dostępna jest dla każdego polskiego operatora komórkowego, a dzięki dużej liczbie sposobów płatności szeroko dostępna i bardzo wygodna.

    Życzenia Wielkanocne

    Dodano dnia: 20 marzec 2008 ˇ 0 Komentarzy ˇ 6334 Czytań ˇ Drukuj

    Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych osób szczerze życzy zespół mobilnetapety.pl

    Sklep z akcesoriami GSM

    Dodano dnia: 08 luty 2008 ˇ 0 Komentarzy ˇ 3427 Czytań ˇ Drukuj

    Jako, że tematyka naszego serwisu oparta jest o telefonię komórkową, postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę. Kilka dni temu został oficjalnie otwarty sklep GSM: www.sklep.mobilnetapety.pl, gdzie możecie znaleźć wiele ciekawych akcesoriów i gadżetów. Znajdują się tam m.in. karty pamięci, kable USB, pokrowce, zestawy słuchawkowe i samochodowe Bluetooth czy konsole samochodowe.


    Serdecznie zapraszamy.

    Duża aktualizacja galerii

    Dodano dnia: 28 styczeń 2008 ˇ 0 Komentarzy ˇ 5259 Czytań ˇ Drukuj

    Przez ostatni miesiąc przeprowadziliśmy dużą aktualizację, uzupełniając m.in. tapety ze zwierzętami, krajobrazami i kosmosem. W dniu dzisiejszym zbór liczy już 3155 tapet.


    W kolejnych tygodniach mamy zamiar uzupełnić działy muzyka, film i gry.

    Świąteczne tapety

    Dodano dnia: 15 grudzień 2007 ˇ 0 Komentarzy ˇ 6055 Czytań ˇ Drukuj

    Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia specjalnie na tą okazję dodaliśmy kilkaset nowych tapet o tej tematyce:


    128x160 - Świąteczne
    176x220 - Świąteczne
    240x320 - Świąteczne


    Korzystając z okazji pragniemy złożyć wszystkim odwiedzającym nasz portal najserdeczniejsze życzenia, dużo sukcesów, radości, uśmiechów. Niech ten cudowny pełen radości czas Świąt przyniesie wiele szczęścia i radości, a Nowy Rok spełni najskrytsze marzenia.

    Nowa domena

    Dodano dnia: 24 listopad 2007 ˇ 0 Komentarzy ˇ 2101 Czytań ˇ Drukuj

    Od dzisiejszego dnia strona dostępna jest pod nowym adresem: www.mobilnetapety.pl. Już niedługo nowa wrzuta tapet i dzwonków.


    Dobiegła końca konfiguracja strony na nowym serwerze. Rejestracja jak i reszta działów funkcjonuje już poprawnie.

    Informacja

    Dodano dnia: 17 listopad 2007 ˇ 0 Komentarzy ˇ 2512 Czytań ˇ Drukuj

    Z przykrością informujemy, że musieliśmy ograniczyć dostęp do plików, dzwonki można pobrać dopiero po zalogowaniu. Powodem tego jest wciąż rosnąca popularność strony, z czego bardzo się cieszymy. Jednak wykupiony serwer coraz gorzej sobie z tym radzi. Postaramy się jak najszybciej usunąć tą niedogodność.


    Przypominamy również aby podczas rejestracji podawać prawdziwy adres e-mail ponieważ jest on wymagany przy aktywacji konta.    AKTUALIZACJA:
    Download został już przywrócony dla wszystkich, jednak w najbliższych tygodniach mogą wystąpić krótkotrwałe problemy z dostępem.

    Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >

    Losowatapeta

    Reklama

    Strona zostala wygnerowana w 0.0262 sekund. Zapytan do bazy: 22.